Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 21 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Round |
| Specification | Width of non opening strip 16 mm |
| Model Number | Multiple models |
| Feature | Eco-Friendly |
| Form | Rolling Type |
| Applicable Space | BATHROOM |
| Use | Multi-Purpose |
| Material | Plastic |
| Pattern | Three-dimensional Type |
| Product | packing belt |
| Brand Name | PICIDAE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Do not open the bar | Width 16 mm |
| Note | 0.5kg is approximately 30 meters, 1.5kg, approximately 90 meters |
Instock
There are no reviews yet.