Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 17cm |
| Item Weight | 0.78kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | DS-30-99E |
| Material Composition | Oxford Cloth |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | string |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | STUNGRISH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Marketing Group | 30 |
Instock
There are no reviews yet.