Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | 0062 |
| Material Composition | nylon |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.