Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.159 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 6003 |
| Material Composition | GENUINE LEATHER |
| Item Width | 1inch |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 3.93inch |
| Item Height | 4.92inch |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | hollow out |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Split Leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.