Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 13 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 210g |
| Item Length | 17cm |
| Item Height | 13cm |
| Decoration | CHAINS |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | DOT |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.