Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | wallet-01-long |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 0.190kg |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Product name | Women's Wallets |
| Color | 5 colors |
| Function | Card Holder |
| Function 1 | Zipper Purses |
| Function 2 | Long Section Clutch Wallet |
| Function 3 | Soft PU Leather Money Bag |
| Function 4 | long wallet checkbook wallet |
| Function 5 | Money Clip Credit Card Dollar |
| Function 6 | Multi-functional Cards Wallet |
| Function 7 | Long Wallet |
Instock
There are no reviews yet.