Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 5 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Coin Pocket, Cell Phone Pocket, Card Holder, Zipper Poucht, Interior Compartment, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 3572 |
| Material Composition | High quality Cow Leather |
| Item Width | about 10.1 CM |
| Item Weight | about 0.2 kg |
| Item Length | 19.2cm |
| Item Height | 2.3cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | PANELLED |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | DISNOCI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| Color | Purple, Red, Light Blue, Dark Blue, Rose, Green, Orange, Yellow, Black |
| Size | Width 10.1 * Height 19.2 * Thickness 2.3 CM |
Instock
There are no reviews yet.