Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Power Source | Other |
| Inbox adaptor | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | White Light Version |
| Model Number | Godox SL60W |
| Color Temperature | Daylight 5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | ZENIKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.