Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Place Of Origin | China (mainland), HE BEI Province |
| Lining Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Denim, Denim |
| Brand Name | BOBAG |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 300*110*400mm/11.81*4.33*15.75inch |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Usage | Hand-carrying, single shoulder Double shoulder |
Instock
There are no reviews yet.