Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 5 × 33 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | Ac_0332 |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | Yes |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | None |
| Main Material | PU |
| Brand Name | KAIDIFEINIROO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 27cm*14cm*32cm |
| Sac A Dos | Soft Leather Female Vintage Bag School Bags |
| School Bags | School Bags for Teenage Girls |
| Travel Bagpack | High Quality PU Leather BACKPACK |
Instock
There are no reviews yet.