Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Nylon |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 160g |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 2.8cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | KSJXMY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.