Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 25 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | KS3149W |
| Carrying System | Physiological Curve Back |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | Nylon |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Internal Frame |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 46×30.5x13cm/42x28x12cm |
| Color | Dark Grey/Light Grey |
Instock
There are no reviews yet.