Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Handle/Strap Type | Chain Strap |
| Exterior | None |
| Item Height | 35cm |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 35cm |
| Item Weight | 0.31kg |
| Item Length | 35cm |
| Model Number | PUHG |
| Number of Handles/Straps | None |
| Lining Material | Nylon |
| Style | DRESS |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Briefcases |
| Key words | Jewish tallit bag |
Instock
There are no reviews yet.