Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | KC3034424 |
| Material Composition | Cow leather |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Hiram Beron |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Color | black/navy/khaki |
| Style 1 | Men's Wallet |
| Type | Leather wallet |
| Feature | Custom name Service |
| Material | Italian cow leather |
Instock
There are no reviews yet.