Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5 × 12 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | SG731 |
| Material Composition | leather |
| Item Width | 3 |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 9cm |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | MUCHUAN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.