Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 8.6cm |
| Item Weight | 80g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 2cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Striped |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Mochatree |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.