Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 30cm |
| Item Weight | 0.24kg |
| Item Length | AS PICTURES SHOW |
| Item Height | 18cm |
| Model Number | Organizer For birkin- Bag |
| Material Composition | FELT |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | OPEN |
| Style | fashion |
| Main Material | Felt |
| Brand Name | HOM RIOS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Size | see the picture |
| Makeup organizer | makeup organizer woman |
| makeup bags | Birkins Handbag organizer |
| Women's cosmetic bag | birken bag organizer |
| H bir kins cosmetics case insert | cosmetics case organizer |
Instock
There are no reviews yet.