Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 53cm |
| Item Weight | 0.13kg |
| Item Length | 53cm |
| Item Height | 1cm |
| Model Number | XA069 |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Striped |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Suede |
| Brand Name | htsaute |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| makeup bag | bag |
| bags | organizer |
| travel essentials | cosmetic bag |
| travel organizer | bags for ladies |
| make up bag | travel |
| necessaries feminina | makeup pouch |
| luxury bag | bag organizer |
Instock
There are no reviews yet.