Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 11x18cm18x25cm |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Linen |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.