Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 3-4L |
| Power (W) | 601-800W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.