Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 9cminch |
| Item Weight | 0.04kg |
| Item Length | 18cm |
| Item Height | 10cminch |
| Material Composition | Polyester fibre |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Classic |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| style1 | Makeup bag |
| style2 | women's cosmetic bag |
| style3 | cosmetic bag organizer |
| style4 | cosmetic bag large |
| style5 | maquillaje |
| style6 | luxury designer bags |
| style7 | neceser |
| style8 | bolsa feminina |
| style9 | female bag |
| style10 | pencil case |
Instock
There are no reviews yet.