Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Place Of Origin | HE BEI Province, HE BEI Province |
| Item Length | 21cm |
| Material Composition | Nylon |
| Strap Drop | 75cm |
| Model Number | Waist Packs |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | WAIST PACKS |
| fanny pack | purse |
| waist bag | pochetes cintura mulheres |
| belt bag | heuptasje dames voor aan riem |
| pochete | sac banane femme |
| fanny pack for women | bag belt |
| waist bag women | belt bag men |
| bum bag | purses |
| waist pack | bolsa cintura |
| belt bag women | monederos |
| waist bags | bolso cintura mujer |
Instock
There are no reviews yet.