Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 24cm |
| Item Height | 7cm |
| Model Number | 16070804 |
| Material Composition | ployester |
| Shape | Barrel-shaped |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| color | black |
Instock
There are no reviews yet.