Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | ZHE JIANG Province, ZHE JIANG Province |
| Occasion | Versatile |
| Exterior | None |
| Interior | No Pocket |
| Hardness | HARD |
| Closure Type | OPEN |
| Pattern Type | Hollow Out |
| Gender | WOMEN |
| Style | fashion |
| Decoration | Hollow Out, Sequined |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | None |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Main Material | Metallic |
| Shape | Flap |
| Brand Name | qingguilv |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Material | Pure metal sequins |
| Carrying method | Hand, shoulder, diagonal |
| Use occasion | Travel, shopping, vacation, outing |
| Large size | 17m*14cm |
| characteristic | Foldable Scalable Can be reduced |
| Small size | 16m*8cm |
Instock
There are no reviews yet.