Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | GUANG DONG Province, GUANG DONG Province |
| Occasion | Versatile |
| Model Number | Women clutch, evening bags banquet bag party bag |
| Exterior | None |
| Interior | Cell Phone Pocket |
| Hardness | HARD |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | CHAINS |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Handbags Type | Evening Bags |
| Main Material | PVC |
| Shape | Minaudiere |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Brand Name | Permanently |
| Item Type | Handbags |
| size | 14cm*8cm*8cm |
| style | women bags party bag 2015 new evening bag day clutch wallet |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.3kg (0.66lb.) |
| Package Size | 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in) |
Instock
There are no reviews yet.