Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Weight | 2.2 |
| Rated Output Power | 2000W |
| Feature | Cool / Hot Air, Temperature Adjustable |
| Model Number | W125123AS |
| Rated Voltage | 220V |
| Brand Name | WORKPRO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.