Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | None |
| Brand Name | Hailicare |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Toothbrush type | Built-in Rechargeable Battery |
| Material | Stainless Steel |
| Length | About 12 cm |
| Package Size | 14.5*3*0.8cm |
| Weight | 32g |
| Color | Silver |
Instock
There are no reviews yet.