Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kill Germs, Disinfection, Remove Germs, Antimicrobial, Bacteriostatic, Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Soap Type | bamboo charcoal soap |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | North moon |
| Item Type | Soap |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.