Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Polyester+Nylon+Bamboo Fiber |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Rubbing Bath Towel |
| NET WT | 36g |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.