Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning |
| Place of Origin | China |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Natural Plant |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Yoni Soap |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | WOODSLEEP |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.