Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning, Hydrating |
| Ingredient | Turmeric |
| NET WT | 200g |
| Brand Name | AILKE |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
| Benefits | Whitening, Reduce Dark Spots and Acne |
| Features | Natural, Paraben Free |
| Suitable Skin Types | All Skin Types |
| Advantge | For Face and Body USE |
Instock
There are no reviews yet.