Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Model Number | Kojic Acid Glow Soap |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | SADOER |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.