Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.515 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Optimal styling time | 3-5 min. |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 220 °C |
| Temperature Controller | Knob |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 120 °C |
| Brand Name | fastyle, fastyle |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, FCC, CE |
| Item Type | Iron |
Instock
There are no reviews yet.