Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 20250108-09 |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Thermostat Adjustment Segments | 1 |
| Diameter of thermal conductor | Less than15 mm |
| Certification | ce, RoHS, FCC, CE |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 200 °C |
| Temperature Controller | Knob |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 160 °C |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.