Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Max. temperature | 210 °C |
| Temperature Controller | Thermostatic |
| Power | 40W-59W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 180 °C |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
| Item Type | Iron |
Instock
There are no reviews yet.