Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 4 cm |
| Function | Wireless Portable, Thermostatically Operated, Anti Scalding |
| Material | Massage Comb |
| Model Number | Head Massager |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Optimal styling time | 3-5 min. |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 160 °C |
| Temperature Controller | Thermostatic |
| Power | Less than 25 W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | Less Than 80 °C |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
| Name | Multi Functional Massage Comb |
| Color | Red, Gray |
| Voltage Power | 3.7V |
| Rated Voltage | 5W |
| Battery Power | 1500mA |
| Charging Time | 2 hours |
| Weight | 490g |
| Hair Brush | Head Massager |
Instock
There are no reviews yet.