Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.706 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 6 cm |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 230°C |
| Temperature Controller | Knob |
| Power | Less than 25 W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 120 °C |
| Brand Name | HBMH |
| hbmh Model | ST-002 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
Instock
There are no reviews yet.