Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Polygonum Multiflorum |
| Quantity | 1/3/5/10 pcs |
| Hair Type | All |
| NET WT | 50g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SAUVASINE |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | shampoo |
| model number | Handmade Hair Shampoo Soap |
| Feature 1 | Black Shampoo Bar |
| Feature 2 | Salon Use Home Use |
Instock
There are no reviews yet.