Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.349 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Hair Dye Shampoo |
| Hair Type | All |
| NET WT | 200ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | HOEGOA |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo, Darkening Hair Shampoo |
| Feature 1 | Strengthen Hair Roots |
| Feature 2 | Black Hair Restore |
| Feature 3 | Repair Damaged Hair |
| Feature 4 | Reduce Hair Loss |
| Feature 5 | Deep Hydration for Hair |
| Feature 6 | Anti Frizzy |
Instock
There are no reviews yet.