Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Size | Hairdressing Cape, 142*90cm |
| Material | Hairdresser Wrap |
| Model Number | 142*90cm |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| Product | Hairdressing Cape |
| color | black |
| feature | waterproof |
| Suitable for | Adult |
| Support | Support Wholesale |
| Support Retail | Support Epacket/Fast shipping |
| style 11 | hair cut apron, barber hair capes, haircut cape |
Instock
There are no reviews yet.