Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | in |
| Model Number | Edge Control |
| NET WT | 30g |
| Brand Name | lockmio |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.