Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Styling Product Set |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | COMBO |
| Lce Tint Mousse | 100ML |
| Lace Melting Spray | 100ML |
| Hair Wax Stick | 75g |
| Wig Glue | 38ML |
| Wig Glue Remover | 30ML |
| Edge Control Gel | 30g |
Instock
There are no reviews yet.