Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 116 × 45 × 39 cm |
| Working Principle | RF |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Tightening, Anti Wrinkle, Lifting |
| Power Source | USB CABLE, USB Charger, Outside Charger, us, EU, UK, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Place of Origin | China, Guangdong, China |
| Model Number | G50 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | zenobeauty, Farslim |
| ZENOBEAUTY Model | G50 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Color | White |
| Product name | Vacuum Cavitation Machine |
| Function1 | Weight loss |
| Function2 | Skin lifting |
| Keywords | Slimming Cavitation Machine |
| Target area | Body leg arm belly face |
| Technology | Vacuum+ RF+CET+RET |
| Plug Type | EU Plug, AU Plug, UK Plug, US Plug |
+86 19874205178 |
Instock
There are no reviews yet.