Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 1360*740*1355mm |
| Model Number | laser welding machine laser rust cleaning |
| Usage | metal welding cleaning |
| Certification | CE |
| Brand Name | ACCTEK |
| Way of working | CW laser |
| Control system | Au3tech |
| Support volatge | 220v/ 380V |
| Cooling system | Industry S&A water chiller |
Instock
There are no reviews yet.