Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | LED, RF, EMS |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Anti Wrinkle, Whitening, Lifting |
| Power Source | USB CABLE |
| Size | 19*6*4cm |
| Model Number | ZM0108001-z |
| Material | Plastic |
| Brand Name | foreverlily |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | EMS Face Lifting Massager |
| Function 1 | LED Photon Skin Rejuvenation Beauty Device |
| Function 2 | RF Radio Frequency Wrinkle Removal Massager |
| Function 3 | Skin Care Face Massager |
| Function 4 | Anti Wrinkle Tightening Device |
| Function 5 | RF & EMS Beauty Instruction |
Instock
There are no reviews yet.