Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Type | Snore-ceasing clip |
| Size | 85*82*30mm |
| Model Number | Snore-ceasing clip |
| Manufacturing Process | Hand Made |
| Material | pp |
| Brand Name | LINMEE |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.