Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 23PCS SET |
| Size | 5ml |
| Model Number | RATC23 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
Instock
There are no reviews yet.