Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.458 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 31 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Material | Plastic |
| Brand Name | COOLNAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.