Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No-Load Speed | 14500rpm |
| Model Number | 20250122-08 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.