Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 1Set |
| Material | Plastic |
| Model Number | TZ-130 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | TR(Origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Manicure Set Professional | Kit Manicure LED |
| Professional Manicure Tool Set | Phototherapy Machine |
| Nail Accessories Kit | Gel Nail Polish Starter Kit |
| Nail Set With Dryer | Manicure Set For Nail |
| Tool For Manicure | Manicure Kits Tools |
| Nail Gel Kit With UV Light | LED Machine Manicure Kit |
Instock
There are no reviews yet.